Informace o stránkách www.ujezdnadlesy.cz

Stránky www.ujezdnadlesy.cz byly spuštěny v červnu 2007 jako nezávislý informační server o životě nejvýchodnější městské části. Nemají za cíl nahradit oficiální stránky obecního úřadu Prahy 21, ale dát návštěvníkům možnost dozvědět se více o Újezdu nad Lesy a okolí, případně se aktivně zapojit do tvorby obsahu těchto stránek.

Proto využijte možnost a podílejte se, ať už prostřednictvím vyjádření svého názoru v anketách a v diskuzním fóru, ale i zasláním Vašeho příspěvku na příslušnou adresu v sekci kontaktů.

Návštěvnost na stránkách každým měsícem roste, proto využijte možnost oslovit obyvatele Újezda nad Lesy a blízkého okolí nebo ty, kteří se teprve chystají stát našimi spoluobčany prostřednictvím zápisu v sekci Katalogu firem a služeb, nebo prostřednictvím banneru na stránkách. Také můžete zapsat svůj inzerát na prodej nebo koupi realit v Újezdě nad Lesy a blízkém okolí. Veškeré informace obdržíte v sekci reklama.

Pokud máte jakýkoliv námět, či připomínku a nechcete ji zveřejňovat v diskuzním panelu, neváhejte nám ji poslat na adresu info@ujezdnadlesy.cz.

Přihlášení